Aman Reis Duymasın

Aman Reis Duymasın 2019’da vizyona girmiş bir Türk komedi filmidir. Yapımda yeraltı dünyasında görev almalarıyla bilinen pek çok yakın arkadaşın olaylı tatili anlatılıyor.

Aman Reis Duymasın
Aman Reis Duymasın

Aman Reis Duymasın Konusu

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz filmi pek çok Türk seyircisi tarafından bilinmektedir. Reyting rekorları kıran dizi, mafya dünyasını konu almaktadır. Aman Reis Duymasın filminde bu dizideki karakterleri görüyoruz. Karanlık yeraltı dünyasının önemli isimleri olan bir grup arkadaş, yaşadıkları hayattan yorulmuş ve sıkılmışlardır. Bu ruh halinden kurtulmak için de tatil yapmaya karar verirler. Sevdiklerini ve yakınlarını da yanlarına alarak sayıca yüksek bir grup halinde tatile giderler.

Ancak tatil hiç de bekledikleri gibi başlamaz. Daha ilk günden olumsuz durumlarla karşılaşırlar. Ama yine de daha sonraki günlerin güzel geçeceği umuduyla tatile devam ederler. Fakat durumlar değişmez. Her gün farklı bir olay veya aksilik yaşanır. Ayrıca grup üyeleri, metropolden sonra bu küçük tatil kasabasına da alışamazlar. Yaşadıkları komik ve macera dolu olayların mafya lideri Hızır Çakırbeyli’nin kesinlikle bilmemesi gerekiyor.

Aman Reis Duymasın Oyuncuları

13 Aralık 2019 tarihinde vizyona giren Aman Reis Duymasın filmi yönetmeni Onur Tan, senaristi ise Bahadır Özdener’dir. Filmin oyuncu kadrosunda Atıf Emir Benderlioğlu, Hakan Karsak, Ozan Akbaba ve Mustafa Üstündağ bulunuyor.

Aman Reis Duymasın 2019 yapım filmi Full HD 1080p kalitede indirmeden online sansürsüz Tek parça izleyin.

Yorum yapın