Arınma Gecesi Sonsuza Dek

Tüm dünyada milyonlarca kişi tarafından izlenen Arınma Gecesi serisinin son filmi Arınma Gecesi Sonsuza Dek izle 2021’de vizyona girmiştir. Serinin bu filminde Arınma Gecesi’nin uzun soluklu şekilde devam etmesi gerektiğini düşünen çete gruplarını izliyoruz.

Arınma Gecesi Sonsuza Dek
Arınma Gecesi Sonsuza Dek

Arınma Gecesi Sonsuza Dek Filmi Konusu

The Forever Purge izle olarak da bilinen film aksiyon ve gerilimi dibine kadar yaşatmayı vaat ediyor. Adela ve eşi Juan, ABD’nin Teksas eyaletinde yaşayan bir çifttir. Çift, Teksas’ın varlıklı Tucker Ailesi’nin çiftliğinde çalışmaktadır. Yakışıklı biri olan Juan, zamanla Tucker Ailesi’nin patriği Caleb’in dikkatini çeker. Bu ilişki, oğlu Dylan tarafından fark edilir ve çocuğun ciddi şekilde öfkesini çeker.

Arınma Gecesi’nin ertesi gününde Tucker Ailesi’nin evinde tehlikeli anlar yaşanır. Tamamı maskeli olan bir çete, varlıklı ailenin evini basar. Oldukça tehlikeli katillerden oluşan bu çete, Tucker Ailesi’ne kâbus yaşatmaya kararlıdır. Bir yandan da ülke adeta yangın yeridir. Tucker Ailesi ve Juan-Adela çifti, eve giren bu çeteden kurtulmak için iş birliği yapmak zorundadır. Peki bu işbirliği başarılı olacak mı? Arınma Gecesi Sonsuza Dek izle cevabı gör.

Arınma Gecesi Sonsuza Dek Oyuncuları

Filmin yönetmenliğini Everardo Gout yapmıştır. Hikaye ise James DeMonaco’nun kaleminden çıkmıştır. Arınma Gecesi Sonsuza Dek filmi oyuncuları arasında Tenoch Huerta, Ana de la Reguera ve Josh Lucas yer alıyor. İyi seyirler!

Arınma Gecesi 5 Sonsuza Dek 2021 korku filmini Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazılı olarak 1080p Full HD izleyin.

Yorum yapın