Kirpi Sonic 2

Kirpi Sonic 2 filmi diğer adıyla Sonic the Hedgehog 2, meşhur yönetmen Jeff Fowler tarafından yönetilen ve senaryosunda Patrick Casey, Josh Miller, John Whittington gibi isimlerin imzası olduğu Kanada ve ABD yapımı bir macera komedi türünde filmdir.

Kirpi Sonic 2
Kirpi Sonic 2

Kirpi Sonic 2 Konusu

Kirpi Sonic 2 filmi konusunda Nisan 2022 tarihinde sinemalarda gösterime girmek üzere yapılan Sonic the Hedgehog 2 filmi, Green Hills’e yerleştikten sonra, Sonic daha fazla özgürlüğe hazır hale gelir. Ve Tom ve Maddie tatile giderken onu evde bırakmayı kabul ederler. Fakat, onlar gitmez, Dr. Robotnik geri döndüğünde, bu sefer yeni bir ortak olan Knuckles ile beraber, uygarlıkları hem inşa etme hem de yok etme gücüne sahip efsanevi bir bir zümrüt arayışı içine girerler. Sonic, kendi yardımcısı Tails ile iyi bir ekip olur ve zümrüdü tehlikeli ve yanlış kişilerin ellerine düşmeden evvel bulmak gayesiyle beraberce bir seyahata çıkarlar. Jim Carrey, Dr. Robotnik rolündedir ve global hakimiyet peşindeki tehlikeli ve kötü bir insan bilim adamını canlandırmaktadır. Serinin ilk filminde Mantar Gezegenine sürgün edildikten sonra, uygarlıklar yaratma ve yok etme gücüne malik bir mücevher olan Zümrüt’ü arayan yeni bir müttefikle dünya adlı gezegene dönerler.

Kirpi Sonic 2 Oyuncuları

2022 yapım Kirpi Sonic 2 filmi oyuncuları Ben Schwartz, Idris Elba, Collen O’Shanussy, Jim Carrey, James Marsden, Tika Sumpter, Natasha Rothwell, Shemar Moore, Adam Pally, Lee Majdoub, Ted Barba, Alex Bogomolov

Kirpi Sonic 2 – Sonic the Hedgehog 2 2022 Aksiyon Macera Komedi filmini Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazılı olarak 1080p Full HD izleyin.

Yorum yapın